PA 2/2018

Další kolo únorového provozního aktivu proběhlo i tentokráte za zimního počasí (na kopci -2 °C), bez možnosti vyjetí na naše portable QTH, takže i tentokráte ranní výšlap na kopec. Ale po zkušenostech z minulého kola nás nic nezaskočilo a odzkoušená pěší výbava pro výstup za sněhových podmínek posloužila i tentokráte a hladce jsme dorazili až k našemu QTH. (viz foto).
Tradiční rituál v podobě pití kávy a hurá do soutěžení. Na kopci nás velmi bděle opět strážila Rozárka (viz foto) a pečlivě sledovala okolí pro hladký průběh závodu. V osvědčeném složení opět zahájil Zdenda FIA a mnoho pěkných spojení v první hodince a také ODX s I4CIV z lokátoru JN63FX. Hezký výkon. Další hodinku obstaral Zdenek AG, který pokračoval v dobrém tempu a spojení přibývala, přišel také PA5Y a F1BBW. Poslední hodinka zbývala na mou maličkost OK7PY. Zaměřili jsme se na násobiče a Zdenda zdárně lovil na KST chatu stanice z lokátorů, které nám chyběly. No a výsledek opět skvělý a potvrdili jsme letošní formu.
Celkem spojení 124 QSO, překvapivě vysoký počet násobičů 48 lokátorů a celkový výsledek 25344 bodů nás i v tomto kole šouplo s přehledem na první příčku. Přikládám mapku dosažených spojení. Tak zas za měsíc.

73! Pavel OK7PY

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *